Blizny jak można się ich pozbyć?

Blizny jak można się ich pozbyć?

Blizny to nieestetyczne pamiątki, powstające w wyniku przerwania ciągłości skóry. Choć są naturalnym następstwem gojenia się ran, dla wielu osób są źródłem dyskomfortu i wielu kompleksów. Blizny powstałe w wyniku łagodnych uszkodzeń zwykle znikają, jednak część z nich pozostaje z nami niestety na zawsze. Jak się ich pozbyć? Na rynku dostępnych jest wiele preparatów wspomagających leczenie blizn takich jak maść na blizny, kremy i żele, a także plastry silikonowe. Jednak najskuteczniejszą metodą na pozbycie się takiej pamiątki jest zabieg laserem.

Jeżeli regularne stosowanie kosmetyków na blizny nie przynosi oczekiwanych efektów, alternatywą będą zabiegi medycyny estetycznej. Wykonuje się je w gabinetach dermatologicznych oraz salonach kosmetycznych. W przypadku wieloletnich blizn najlepsze rezultaty przynosi terapia łączona tj. wykorzystanie kilku rodzajów zabiegów do jeszcze efektywniejszej regeneracji skóry.

Gabinet kosmetyczny Medilaser to profesjonaliści specjalizujący się w laseroterapii. Na usuwanie blizn Medilaser szczególnie proponuje laser Emerge. Laser Emerge przeznaczony jest do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry. Laser stosując energię w postaci mikrowiązek światła, w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W efekcie naturalnego procesu gojenia się skóry uszkodzone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę-stymulując zdrowszą i młodziej wyglądającą skórą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na medilaser.pl.