Czy od wyniku egzaminu na prawo jazdy można się odwołać?

Czy od wyniku egzaminu na prawo jazdy można się odwołać?

Bez względu na to, jaka szkoła prawa jazdy w Warszawie odpowiada za przygotowanie przyszłego kierowcy, najprawdopodobniej nie uwolni go od wszystkich obaw związanych z egzaminem. Okazuje się, że najwięcej wątpliwości budzi jego część praktyczna. Kursanci nie są pewni własnych umiejętności, obawiają się jednak również bezradności wobec nieuczciwych praktyk egzaminatorów.

Instruktorzy, których zatrudnia AutomobilKlub Polski nie mogą zapewnić, że o takich praktykach nie ma mowy. Podkreślają jednak, że kandydat na kierowcę nigdy nie jest pozbawiony praw. Każda osoba uważająca, że wynik egzaminu na prawo jazdy był dla niej krzywdzący, ma prawo odwoływać się od niego. Czasem możemy usłyszeć, że odwołanie to prawo jedynie teoretyczne, nie warto jednak przywiązywać dużej wagi do takiego przekonania. W samochodzie egzaminacyjnym znajduje się kamera, która rejestruje przebieg jazdy, a nagranie z niej jest zawsze koronnym dowodem podczas odwołania. Świadomość tego powinna pozwolić poczuć się pewniej podczas pokonywania trasy po mieście.

Wysoka zdawalność

Szkoła nauki jazdy Automobilklub Polska zaprasza na kurs prawa jazdy kat. A1, A, B, BE, C, CE i D. Jesteśmy szkołą z wieloletnią tradycją, doświadczeniem oraz mnóstwem przeszkolonych posiadaczy prawa jazdy. Sprawdź naszą ofertę – szkoła prawa jazdy w Warszawie.