Ginekologia estetyczna w Szpitalu Medfemina

Ginekologia estetyczna w Szpitalu Medfemina

Ta dziedzina ginekologii przede wszystkim polepsza komfort życia i codzienne funkcjonowanie wielu kobiet. Zabiegi tego typu przyczyniają się do zniwelowania bólu, znacznej poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego, a także życia seksualnego. Wbrew panującym poglądom, nie zajmuje się ona tylko upiększaniem miejsc intymnych, ale poprzez poprawę anatomii także leczeniem kobiet.

Jakie problemy może rozwiązać ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu zaburzeń na wczesnym etapie ich zaawansowania. Nieinwazyjne metody są szczególnie pomocne w przypadku zaburzeń budowy dna miednicy małej lub ukształtowania zewnętrznych narządów takich jak sromu i warg sromowych.

Oferta Szpitala Medfemina

Szpitalu Medfemina oferuje wykonanie specjalistycznych zabiegów oraz małoinwazyjnych operacji ginekologicznych takich jak: histeroskopia diagnostyczna i zabiegowa, laparoskopia diagnostyczna i zabiegowa oraz laparotomia. Mocną stroną szpitala jest także nowoczesna ginekologia estetyczna. Szeroka oferta zabiegów przyczyni się do podniesienia komfortu psychicznego i fizycznego naszych Pacjentek.