Jak się zachwycić szarością? Poznaj płytki Saloni

Jak się zachwycić szarością? Poznaj płytki Saloni

Choć szare ściany wyłożone płytkami nie są rzadkim widokiem, trudno nie zgodzić się z tym, że nie są one również tym, co wywoływałoby szczególne podniecenie. Zwykle ich obecność jest podyktowana koniecznością i w taki właśnie sposób jest tłumaczona. Nie oznacza to jednak, że zawsze musi tak być.

Saloni way blanco to propozycja skierowana do osób ceniących sobie odcienie szarości, a jednocześnie uważających, że eksperymentowanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Saloni Ceramika to firma hiszpańska, nie jest to jednak producent w Polsce nieznany. Na lokalnym rynku działa już od ponad czterdziestu lat, nic więc dziwnego, że płytki Saloni były w Polsce popularne jeszcze zanim firma oficjalnie pojawiła się w naszym kraju. Tym, co sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie innych płytek ściennych, jest właśnie wyjątkowe połączenie oryginalności i prostoty. Firma Saloni, jak mało która inna, jest nam w stanie udowodnić, że szarość może być naprawdę interesująca i nie mająca sobie równych, pozbawiona jakichkolwiek zastrzeżeń z naszej strony.