Laserowe leczenie trądziku Medilaser

Laserowe leczenie trądziku Medilaser

Trądzik to udręka wielu osób, dotykająca ludzi bez względu na wiek oraz rodzaj skóry. Na rynku istnieje mnóstwo preparatów czy suplementów, które obiecują zaleczenie i likwidację tego defektu skóry. W dobie rozwoju medycyny estetycznej istnieją też specjalne zabiegi pozwalające na zredukowanie trądziku oraz blizn potrądzikowych.

Czym jest trądzik?

Trądzik powstaje w mieszkach włosowych, w których w wyniku nadmiernego wydzielania się łoju następuje zatkanie przewodu, który jest odpowiedzialny za wyprowadzanie sebum, a konsekwencjami tego jest stan zapalny tworzący się na powierzchni skóry. Zdrowa skóra, która prawidłowo funkcjonuje produkuje małe ilości łoju, który zapewnia skórze prawidłowe nawilżenie i natłuszczenie. W przypadku trądziku, gruczoły łojowe produkują sebum w znacznie zwiększonej ilości. Nadmiar łoju w połączeniu z martwym naskórkiem skutkuje pojawieniem się nieestetycznych zaskórników otwartych i zamkniętych Czasami może dojść również do stanu zapalnego wywołanego bakteriami, mówimy wtedy o grudkach, krostach, cystach i torbielach ropnych.

Oferta Gabinetu Medilaser

Medilaser to profesjonalny Gabinet specjalizujący się w zabiegach laseroterapii. Personel posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserem oraz przykłada najwyższą wagę do samopoczucia, zdrowia oraz zadowolenia wszystkich pacjentów. Gabinet Medilaser zaprasza również na zabiegi przy użyciu lasera Ellipse, który jest bardzo skuteczny przy takich zabiegach jak leczenie trądziku. Sprawdźcie naszą ofertę-usuwanie trądziku we Wrocławiu.