Rozwody w Kaliszu bez niedomówień

Rozwody w Kaliszu bez niedomówień

Czy można się rozwieść bez scen, wzajemnych oskarżeń i robienia z tego wydarzenia przedstawienia teatralnego? Jeśli mam być szczera, sama w to wątpiłam.

Rozwody w Kaliszu są owiane legendami. Nieustannie można usłyszeć, że ciągną się przez długie miesiące, atmosfera w czasie ich trwania jest napięta, a rezultat końcowy rzadko satysfakcjonuje kogokolwiek. Byłam przekonana, że tak będzie wyglądać zakończenie mojego małżeństwa. Kto wie zresztą, czy nie miałabym racji, gdyby nie kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Annę Przywarę.

Tym, co mnie zaskoczyło, był przede wszystkim spokój Pani Mecenas, która nie tylko rozwiewała moje wątpliwości, ale również potrafiła opanowywać mój stres rzetelnością i podawaniem tylko sprawdzonych informacji. Teraz, już po rozwodzie, doceniam również to, że nie straszyła mnie i nie przedstawiała najczarniejszych scenariuszy tak, jak choćby znajomi i rodzina. W tym trudnym czasie była ostoją tego, co pewne, a przez sam proces przeprowadziła mnie niemal bezboleśnie. Dzięki temu rozwód postrzegam dziś jako szansę na nowy początek.