Wszystko co warto wiedzieć o rysunku

Wszystko co warto wiedzieć o rysunku

Rysunek jest jedną z najpopularniejszych technik artystycznych, dzięki której przy użyciu określonych narzędzi można stworzyć kompozycję wizualną na danej płaszczyźnie. Podstawowym materiałem rysunkowym był kiedyś węgiel drzewny, który służył do szkiców, pobieżnych rysunków, ale również do podmalowywania obrazów.

Nowoczesne rysunki i grafiki jako dekoracja

Nowoczesne rysunki na ścianę, które wybierzemy do aranżacji naszego mieszkania powinny być integralną częścią z meblami oraz pozostałym wyposażeniem danego pomieszczenia. Podczas wyboru warto więc zastanowić się jakie zadanie ma on odgrywać. Pamiętajmy jednak, że rysunki ścienne oraz nowoczesne grafiki powinny być uzupełnieniem oraz tak zwaną „kropką nad i” każdego wnętrza, w którym mają się one znaleźć. W związku z tym, jeżeli na przykład planujemy zamówić nie koniecznie sobie, a komuś bliskiemu jedną z tych propozycji, to upewnijmy się, czy aby na pewno będzie pasować do pokoju, w którym prawdopodobnie zawiśnie.

Oferta pracowni beata sketches

W pracowni beata sketches znajdziemy między innymi nowoczesne grafiki tworzone przy pomocy rapidografu, jak i obrazy drukowane ekologicznymi tuszami pigmentowymi. Sprawdź ofertę na beatasketches.pl.