Wygodny fotel ogrodowy sprzyja relaksowi

Wygodny fotel ogrodowy sprzyja relaksowi

Wygodny fotel na taras czy do ogrodu jest najlepszym towarzyszem podczas ciepłych, letnich dni. Postawiony na słonecznym tarasie czy ukryty pośród drzewek owocowych fotel z miękkim siedziskiem pozwoli nam, aby zupełnie oddawać się ulubionej rozrywce: czytaniu książki na świeżym powietrzu, opalaniu czy wsłuchiwaniu się w odgłosy natury.

Coraz bardziej popularne stają się komplety wypoczynkowe, jak i poszczególne jego elementy wykonane z technorattanu. Technorattan to materiał, który w wymagającym oraz zewnętrznym środowisku celująco zdaje egzamin. Popularne tworzywo łączy w sobie naturalne wykończenie, które jest charakterystyczne dla naturalnego rattanu, ale z ogromną trwałością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Te syntetyczne plecionka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda i skrajne temperatury. Co ciekawe, technorattanowe meble ogrodowe nie wymagają szczególnej troski. Wystarczy jedyne raz na jakiś czas przetrzeć ich powierzchnię miękką, wilgotną ściereczką, a w okresie jesienno-zimowym przykrywać go przewiewnym pokrowcem, aby ulubiony komplet zachował nienaganną kondycję na wiele lat.

Oferta salonu DessiHome

Salon DessiHome oferuje swoim klientom bardzo szeroki wybór mebli ogrodowych. Znajdziemy tam gotowe zestawy mebli, jak i poszczególne elementy wyposażenia takie jak stoły, krzesła, fotele ogrodowe, huśtawki oraz sofy. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z ofertą na dessihome.pl.