Kim jest projektant wnętrz?

Kim jest projektant wnętrz?

Projektant wnętrz jest to osoba, która ma doskonałe wyczucie gustu oraz głowę pełną pomysłów. Żeby zostać projektantem wnętrz, trzeba skończyć kierunek, jakim jest architektura wnętrz, jednakże nie jest to wymóg konieczny. Najważniejszą cechą jaką powinien posiadać projektant wnętrz to poczucie estetyki i to na najwyższym poziomie. Jeżeli do tego zna on technikę, architekturę oraz sztukę, to można śmiało powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.

Czym zajmuje się projektant wnętrz?

Jak sama nazwa tego zawodu nam mówi, projektant wnętrz zajmuje się projektowaniem. To w jego głowie rodzi się pomysł na wygląd danego wnętrza, w co powinno być wyposażone oraz jakie kolory mają w nim występować. Oczywiście musi się on liczyć, że w trakcie tworzenia swojego projektu zdanie zleceniodawcy jest bardzo ważne. Jest to zawód dla osób z wyobraźnią oraz wielkim zmysłem estetycznym.

Biuro projektowe Mera to zespół doświadczonych architektów, którzy z niezwykłą starannością i indywidualizmem podchodzą do każdego klienta. Architekci z biura projektowego Mera nieustannie się szkolą, dzięki czemu są zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się trendami, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę – projektowanie wnętrz.