Komu powierzyć projektowanie wnętrz?

Komu powierzyć projektowanie wnętrz?

Jeśli sami mamy problem z ustaleniem, jak powinno wyglądać wnętrze salonu, kuchni lub łazienki, nie powinniśmy się tym wcale martwić. Dziś projektowaniem zajmują się specjalne firmy zatrudniające osoby charakteryzujące się nie tylko ponadprzeciętną kreatywnością, ale również odpowiednią wiedzą teoretyczną.

Nie ma wątpliwości, że projektowanie wnętrz przez specjalistów może okazać się idealnym rozwiązaniem naszych problemów. Jeśli więc mamy się nad czymś zastanawiać, niech będzie to decyzja o tym, które biuro projektowe w największym stopniu zasługuje na nasze zaufanie.

Najważniejszym kryterium, jakie powinniśmy brać pod uwagę, jest doświadczenie. Warto jednak podkreślić, że mowa tu nie o doświadczeniu biura jako takiego, ale jego pracowników. Przed podpisaniem umowy nawiązującej współpracę dobrze jest też dowiedzieć się, jak wyglądają wcześniejsze realizacje. Nie powinny być to przy tym jedynie szkice koncepcyjne i projekty, ale zdjęcia przedstawiające realne projekty, które zostały wcielone w życie przez pracowników biura.